PANZERSHOW 2022 - už túto sobotu!

22.06.2022

22.06.2022 ... už o dva dni vyrážame smer Návsí - 10. ročník modelárskej súťaže PANZERSHOW bude po dvoch rokoch pauzy realitou. Hlavný organizátor Radek Dostál informoval, že cez internet sa do súťaže registrovalo 350 modelov (spolu s kolekciami, ktoré sú registrované ako jeden model ich je 400!), a to je veľmi slušný počet.

Ja sa presúvam spolu s mojou dcérou a Lukášom Kvietkom na miesto už v piatok doobeda, s cieľom byť o dvanástej v Návsí, kde už bude Marek Zindulka spolu s rodinou. Po spoločnom obede nás bude čakať prehliadka bojovej techniky u pána Czudka. Následne sa spolu s Radkom Dostálom a Láďom Vallom presunieme do reštaurácie u Mrózka, kde sa budú chystať priestory súťaže. 

Iba pripomeniem, že počas sobotu budeme realizovať celodenný workshop, na ktorý vás ja, Marek a Lukáš srdečne pozývame. Rozhodli sme sa napatinovať model Crusadera v mierke 1/72, a to len s výlučným použitím produktov Oilbrusher. 

06.06.2022 ... už len necelé tri týždne zostávajú do desiateho ročníka medzinárodnej súťaže PANZERSHOW, ktorá sa uskutoční v Návsí. Organizátori už usilovne pracujú na prípravách. Iba pripomeniem, že modely si už môžete registrovať cez internet (odkaz nájdete na konci tohto článku). Ja som si už svoje úspešne zaregistroval. Do Návsí sa spolu s mojou dcérou Adelkou a s Lukášom Kvietkom presuniem už v piatok. Na mieste nás bude čakať Marek Zindulka s priateľkou Martou a malým synčekom.

Počas súťažného dňa je pre návštevníkov pripravený bohatý sprievodný program, a to aj pre najmenších návštevníkov. Ja spolu s Marekom a Lukášom budeme počas celej soboty robiť ukážku patinovania modelu Crusader v mierke 1/72 spolu s podložkou. 

16.05.2022 ... ak by som si mal vybrať akciu v Československu, ktorá je pre mňa tá najobľúbenejšia, moja jednoznačná odpoveď by bola - PANZERSHOW. Vynikajúca akcia organizovaná v rodinnom duchu v prekrásnom prostredí sliezkej obce Návsí. Tento ročník bude výnimočný, pretože PANZERSHOW oslavuje svoje desiate narodeniny. Ja tu určite nebudem chýbať a spolu s Marekom Zindulkom a Lukášom Kvietkom pripravíme v rámci programu celodenný workshop. Všetkých vás 24. júna 2022 srdečne pozývam do Návsí. 

Dôležité odkazy:

Podujatie na facebooku

Internetová registrácia

Zoznam kategórií

Špeciálne kríže


Článok budem aktualizovať o všetky užitočné informácie.